Feza Organizasyon ilahi ekibi ile dini düğün ve diğer etkinliklerde sizlere en iyi hizmeti sunmak için kurulmuştur. Manisa Salihli ve çevresinde organizasyonlarınızda ilahi ekibi istiyorsanız doğru adrestesiniz. İlahi ekibi ve ilahi sanatçılarımızla sizlerleyiz. Dini düğünlerde profesyonel ilehi ekibimiz ile merasimlerinizi mükemmel bir şölene dönüştürüyoruz.

Feza fasıl ekibimizle siz değerli halkımıza kaliteli programlar sunmak için kurulmuştur. Fasıl ekibimizle türk sanat müziğinin en seçkin eserlerini sizlere sunuyoruz. Düğünlerde, çeşitli mekan ve etkinliklerde fasıl ekibimizle sizlerleyiz.

Feza İlahi ve Fasıl ekibiyle mükemmel şölenler ve etkinlkler yaşamak için hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Sevilen ezgi ve İlahilerle birlikte siz değerli dostlarımızın en güzel günleRinde programlarınıza renk katacaktır.

Salihli ilahi grubu, Salihli semazen ekibi, Salihli ilahi ekipleri semazenli kuranlı dini sohbetli güzel düğün programlarında sizlerin hizmetinizdeyiz.

Her türlü düğünlerinizde İslami düğün ekibi yaptıkları organizasyon ile düğünlerinizi kusursuz ve İslami şartlara uygun bir şekilde düzenleyerek sizlerin bizden olan beklentilerinizi boşa çıkarmaz.

Biz Kimiz

Feza Organizasyon İlahi - Semazen ve Fasıl Grubu olarak, 2000 yılından beri Ege Bölgesi genelinde hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Düğün, sünnet, nişan, Kutlu Doğum, Ramazan, Mevlana ve diğer tüm toplu programlarınızda, isteğinize göre belirlenen içeriklerle sizlerin değerli anlarınıza mutluluk katmayı kendimize şiar edindik.

Neden İslami Düğün

Bugün kü düğün salonlarında, çalgılı, danslı, kadınlı-erkekli düğün merasimleri yapılmaktadır ki, bunun ne dinde ne de sünnette yeri vardır. Ayrıca kutsal bir müessese olan aile; günah, hata ve yanlış bir temel üzerine kurulursa, doğacak neslin bundan etkilenmemesi mümkün değildir. Dinimiz İslama ve sünnete aykırı olarak yapılan düğün ve nikâhlardan da sünnete göre yetişecek nesiller beklemek hayal olur.

İLETİŞİM BİLGİ

  • Kurtuluş Mahallesi, 273. Sk. No:1, 45310
  • Salihli / Manisa
  • Tel : +90 544 545 85 94
  • Tel : +90 532 732 16 55
  • E-Mail : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.